2

Hei

I dag har jeg sittet og solgt vaffler til klassetur og vi klarte å selge for 738 kr. 

Hva har dere gjort i dag?

siri

13.01.2013 kl.13:22

hvor mange L røre lagde dere? :)
odaslilleverden

13.01.2013 kl.15:58

siri: ca 8-9 tror jrg

Skriv en kommentar



hits